powieksz obraz

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Nasza firma powstała w 1994 roku i jest liderem w dziedzinie produkcji stolarki otworowej.

Innowacyjne rozwiązania, wysoka precyzja realizacji, potrzeby Klienta i indywidualny serwis są podstawą filozofii naszej firmy. Nasze produkty nie są powieleniem standardowych modeli.

Inspiratorem wszystkich przedsięwzięć firmy jest Klient. Ciągłe kontakty z Nim poszerzają naszą wiedzę na temat aktualnych wymagań rynku. Podejmujemy się nawet najbardziej nietypowych rozwiązań!

O Spółce

BUDVAR Centrum Spółka Akcyjna zarejestrowana została w marcu 1997 roku. Siedzibą przedsiębiorstwa jest Zduńska Wola.

BUDVAR Centrum SA należy do największych firm w branży.

Fabryka BUDVAR Centrum jest najbardziej zautomatyzowanym przedsiębiorstwem wśród producentów okien. Wśród krajów europejskich dysponuje najbardziej zaawansowanymi maszynami i urządzeniami.

W maju 2007 roku Spółka zadebiutowała na giełdzie. Jest cenioną spółką giełdową notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Kapitał zakładowy wynosi 9 895.600 złotych.

Spółka zatrudnia ponad 300 pracowników.

Spółka przez kolejne lata działalności systematycznie zwiększa swoją sprzedaż rozszerzając swoją ofertę produktową, na którą składają się okna plastikowe i drewniane. Jest czołowym producentem fasad i różnego rodzaju zabudów ze szkła i aluminium. Spółka oferuje doradztwo oraz usługi montażowe.

BUDVAR Centrum prowadzi działalność w oparciu o własne nieruchomości, majątek produkcyjny oraz środki transportu.

Budvar Centrum SA