profil KBE Comfort 70 mm - download

powieksz obraz

KBE Comfort z punktu widzenia ekologii i ze względów ekonomicznych zaletą okien z tworzyw sztucznych jest możliwość ponownego wykorzystania pvc. Globalny niedobór surowców wymaga umiejętnego obchodzenia się z naszymi ograniczonymi zasobami naturalnymi w trosce o środowisko. Wprowadzenie do oferty systemu KBE Comfort jest wyrazem naszego zaufania do idei powtórnego wykorzystania materiału pierwotnego.
W systemie KBE Comfort dajemy Państwu możliwość zastosowania kanciastej lub okrągłej listwy przyszybowej.

KBE Comfort to pewna inwestycja w przyszłość:

* system okienny o 70 mm szerokości zabudowy i optymalny układ komór stawiają okna w ścisłej czołówce
* niewidoczny, wewnętrzny, statyczny rdzeń usztywniający dający podwyższoną wytrzymałość
* lepsza zgrzewalność profili, mocniejsze połączenia naroży
* podwyższona sztywność okna oraz mniejsze prawdopodobieństwo odkształceń profili, wysoka izolacyjność cieplna i akustyczna
* innowacyjna technologia minimalizująca emisję CO2 oraz ograniczająca zużycie energii kontynuacja idei greenline - stosowanieekologicznych, bezołowiowych stabilizatorów cynkowo-wapniowych


Modern i Modern+ profil KBE Select 70 mm - download

powieksz obraz

MODREN i MODERN + to najnowocześniejsze systemy okienne. Charakteryzują się niebywałą sztywnością i trwałością. Ponadto to systemy wytworzone w 100% z pełnowartościowego pvc, do ich produkcji nie użyto odpadów poprodukcyjnych czy śmieci ani też materiałów pochodzących z recyclingu. MODERN i MODERN + to także bezołowiowe systemy, zaprojektowane w trosce o Państwa zdrowie.
Okna to wybór na wiele lat. Dlatego bardzo ważna jest ich bezawaryjność i długowieczność, ale także piękno.

Nowoczesna linia profili MODERN została opracowana w oparciu o potrzeby rynku i daje sumę wszystkich oczekiwań:

wysoka izolacja akustyczna i termiczna dzięki 5 komorowej konstrukcji profila i szerokości budowlanej 70 mm. Zastosowanie takich rozwiązań pozwala na osiągnięcie jednego z najlepszych w tej klasie współczynnika przenikania ciepła U rzędu 1,3 W/m2K. wysoka szczelność - zastosowanie wewnętrznej i zewnętrznej uszczelki o zwiększonej powierzchni przylegania gwarantują perfekcyjne uszczelnienie i ochronę przestrzeni między skrzydłem a ościeżnicę okna, dodatkowo dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów przewietrzania, okna są doskonale wentylowane. Jeżeli do wszystkich rozwiązań dodamy udoskonalony system odprowadzania wody, to otrzymamy kompletne i nowoczesne okno.
wysoka sztywność - wytłaczane w Niemczech pięciokomorowe profile oraz najwyższej jakości stal wzmacniająca sprawiają, że okno jest sztywne, wytrzymałe i odporne na odkształcenia.
kontrolowana wymiana powietrza nie dopuszczająca do powstawania grzyba i pleśni.
zgrzewane uszczelki dostępne w klasycznej czerni lub jasnoszarym kolorze doskonale harmonizują z czystą bielą profila. szeroka paleta kolorystyczna oznacza nieograniczone możliwości w kreowaniu całkiem nowego wizerunku. Profile powlekane jednostronnie jak i dwustronnie okleiną drewnopodobną. Okna i fasady zyskują dzięki temu nowy wygląd.
niecodzienna stylistyka - atrakcyjna, elegancka i harmonijna linia optyczna, sprawia że nasze profile doskonale komponują się w każde wnętrze.


Classic i Elegance Premium profil TROCAL 70 mm - download

powieksz obraz

Classic - linia produktów dla klienta, dla którego piękno przejawia się przez klasykę i elegancję. Właśnie okna Classic charakteryzują się najprostszą linią zarówno ramy, skrzydła jak i listwy przyszybowej. Ważnym dla klientów atutem jest sztywność profili wpływająca na niezwykle długą żywotność okien oraz niespotykaną w innych oknach biel.

Elegance Premium to produkt o najwyższej jakości. Sześciokomorowe skrzydło oraz szyba o wysokim współczynniku termicznym sprawia, że okna te są idealnym rozwiązaniem do domów jedno- i wielorodzinnych. Półzlicowany profil stwarza niepowtarzalny klimat każdego budynku, w którym zamontowano okna Elegance Premium. Okna te są cenione przez klientów, którzy poszukują produktu o atrakcyjnym wyglądzie, niezmiennej barwie profilu a jednocześnie bardzo korzystnego cenowo.


Energy Line profil KBE 88 mm - download

powieksz obraz

KBE ENERGY LINE ta innowacyjna linia okien została zaprojektowana z myślą o Klientach, którzy stawiają najwyższe wymagania dotyczące estetyki i energooszczędności. Stosując profile o szerokości 88mm uzyskujemy optymalne połączenie trwałości z doskonałymi właściwościami izolacyjnymi. Dajemy Państwu także możliwość zamontowania środkowej uszczelki w celu dodatkowego podniesienia podniesienia izolacji cieplnej i poprawy szczelności okna.

KBE Energy Line to:
* głębokość zabudowy 88mm,
* podwyższona stabilność pakietu szybowego dla większej dźwiękochłonności i bezpieczeństwa,
* lepsza izolacyjność dźwiękowa,
* 6-komorowa technologia profili. Dzięki zintegrowaniu innowacyjnego wzmocnienia stalowego uzyskuje się dodatkową 7 komorę., wpływając tym samym na polepszenie izolacyjności cieplnej i akustycznej
* opłacalna technologia - znaczna redukcja zużycia energii oraz emisji CO2 dzięki lepszym lepszym wskaźnikom izolacyjności cieplnej. Wartość Uf od 1,1 w wersji standardowej do 0,8 W (m2K) w wersji pasywnej. Całość idealnie dopełnia super super energooszczędna szyba Uf = 0,6 gwarantując doskonałe parametry termoizolacyjne.


Energy Line 90 mm - download

powieksz obraz

Dobierając okna do nowocześnie zaprojektowanego domu, nie sposób obojętnie przejść obok najnowszej generacji okien Energy Line 90 mm. To innowacyjne, hiper-energooszczędne 8-komorowe okna o szerokości zabudowy 90 mm. Okna Energy Line 90 mm to połączenie pełnej rozmachu estetyki z doskonałymi parametrami technicznymi wraz z optymalną ceną. Te okna stworzyliśmy z myślą o rosnących wymaganiach dotyczących oszczędności energii dla osób pragnących znacząco zmniejszyć koszty ogrzewania domu.

Najwyższa izolacyjność

Jeszcze lepsza izolacyjność cieplna oraz bardzo dobre właściwości akustyczne dzięki możliwości zastosowania szerokich pakietów szybowych (do 44 mm).

Doskonała inwestycja

Okna Energy Line 90 mm to elegancki i energooszczędny produkt dla wymagających klientów, ceniących sobie wysoki komfort użytkowania, nienaganną ergonomię oraz chcących zapewnić sobie i swoim bliskim najwyższą jakość.

Gwarancja jakości

Współczynnik przenikania ciepła dla złożenia skrzydło rama z trzecią uszczelką wynosi 0,9 W/m2K. Poziom szczelności i dźwiękoszczelności podnosi zastosowanie dodatkowej termoizolacyjnej uszczelki środkowej.

Budvar Centrum SA