powieksz obraz

Rolety zewnętrzne z pancerzem aluminiowym spełniają kilka funkcji:

zwiększają izolacyjność cieplną oraz akustyczną przegrody okiennej,

stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem dzięki ryglom automatycznym uniemożliwiającym podniesienie od zewnątrz lameli rolety

umożliwiają całkowite zaciemnienie pomieszczenia trudne do uzyskania innymi metodami, co w upalne dni chroni przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń.

Nasza oferta obejmuje:
PORTOS Systemy rolet zewnętrznych - www.portos-rolety.pl
- Rolety nadstawne CLASSIC i TERMOLUX
- Rolety na elewacje Standard

AITIX Rolety w systemie EXTE i ALUPROF - www.rolety-aitix.pl


Roletki i żaluzje to nie tylko ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczeń ale także wzrokiem postronnych osób.

Zarówno roletki jak i żaluzje oferowane przez firmę BUDVAR Centrum SA są również wysokiej klasy elementem dekoracyjnym. Szeroka gama kolorystyczna, różnorodne materiały i ich faktury pozwalają na dopasowanie roletek i żaluzji do każdego wnętrza.

Uzyskanie idealnej harmonii okna ze wszystkimi dodatkami daje niekłamaną przyjemność przebywania w pomieszczeniu.

Nasza oferta obejmuje:

powieksz obraz

Roletki tkaninowe standard - montaż na ścianie lub suficie na zasadzie karnisza. Kilkanaście różnych wzorów, a każdy z nich w kilku wersjach kolorystycznych.

Roletki tkaninowe w kasecie aluminiowej - montowane są na skrzydle okiennym w kasecie z prowadnicamy płaskimi lub przestrzennymi. Gama ponad 130 różnych kolorów daje nieograniczone możliwości aranżacji.
powieksz obraz

Żaluzje poziome aluminiowe - dostępne są w kilku szerokościach lamel: 16mm, 25mm i 50mm. Do wyboru są różne sposoby obsługi żaluzji oraz kolorystyka całego osprzętu dopadowana do koloru okna.

Żaluzje drewniane - dostępne w szerokościach 25mm i 50mm i kolorach sznurków i drabinki dopasowanych do kolorów lamel.

SUNFLEX Roletki materiałowe i żaluzje - www.sunflex.pl

Budvar Centrum SA